سنگ بهشت

درباره سنگ بهشت بیشتر بدانید

صنایع سنگ بهشت به عنوان اولین و تنها تولید کننده سنگ قبر نانو ایرانی که توان رقابت را با نمونه خارجی چینی را دارد شناخته می شود. سنگ بهشت با بهره گیری از دانش ایرانی و همکاری گسترده با شرکت های خارجی تحت فرمولاسیونی خاصی سنگ قبر نانو با کیفیت و با استقامت بالا را تولید و روانه بازار کرده است.

هم اکنون شرکت سنگ بهشت با تولید انبوه سنگ نانو با کیفیت نیاز بسیاری از سنگ فروشان را در سطح کشور برآورده ساخته است. هدف اصلی ما از ابتدا شروع فعالیت تاکنون تولید سنگ با کیفیت بسیار بالا مشابه نمونه چینی و قیمت بسیار پایین بوده و است. به نحوی که کشور را از واردات سنگ و خروچ ارز در این زمینه بی نیاز کنیم.

سنگ بهشت در کنار سنگ فروشان سراسر کشور

همان طور که گفتیم ما در طول فعالیت خود در زمینه تولید و پخش سنگ قبر نانو تمام تلاش خود را به کار برده ایم تا محصول تولید شده از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشد و در عین حال قیمتی مناسب و رقابتی را در بازار داشته باشیم. به جرات میتوانیم بگوییم سنگ تولید شده از نوع نانو اصلی بوده و با ساز و کار انجام شده امکان ارسال سریع به تمام نقاط ایران فراهم شده است. از ویژگی های منحصر بفرد این محصول نیز میتوانیم به موارد زیر اشاره ای داشته باشیم:

کاملا آب گریز و ضد خش. دارای قابلیت عبور نور از سنگ مشابه نانو وارداتی.  دارای استحکام بسیار بالا و در عین حال بسیار خوش تراش. مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی نامطلوب. دارای قابلیت ساب پذیری مجدد و پاک شدن راحت جوهر اضافی در زمان جکاکی و رنگ سنگ 

سنگ بهشت آماده فروش فوری سنگ در تعداد کم و عمده و ارسال سریع به تمام نقاط کشور 

مراحل آغاز به کار و رشد سنگ بهشت

تشکیل واحد تحقیق و توسعه و نمونه سازی اولیه

شروع به کار واحد تولید و استخدام پرسنل

به سرانجام رسیدن مراحل تست نهایی و کنترل کیفیت و آماده شدن محصول جهت عرضه به بازار

اواسط تابستان سال ۱۴۰۰ تولید و فروش انبوه سنگ قبر نانو و ارسال آن به سراسر کشور

گالری تصاویر

از نمونه کارهای ما دیدن کنید حتما